Nejčastější vady a poruchy


Úvodní » Poradna » Nejčastější vady a poruchy


Nejčastější vady a poruchy

Autoservisy řeší u moderních vozů především problémy a elektronikou, které tvoří velmi významnou část práce autoservisů. Problémy s elektroinstalací a elektronickými systémy tvoří přes 30% všech závad. Překvapivě velká část poruch je zaviněna také nekvalitním palivem, je tedy třeba věnovat pozornost i této problematice. Tradičním problémem motoristů zůstává vadný, nebo vybitý akumulátor nebo poškozený alternátor. Zhruba kolem 15% tvoří mechanické vady a malou část působí také chladící soustava.

Jinou kategorii tvoří vady, jejichž důvodem je opotřebení. Autoservisy se potýkají s výměnou oleje a filtrů, žárovek, ale také s opravami, nebo výměnou výfuku a brzd. Samozřejmě se jedná o individuální úroveň opotřebení a záleží tedy na mnoha faktorech, jako je způsob a četnost jízdy, ale také prostředí, ve kterém se s vozem pohybujete. Neagresivním způsobem jízdy zcela jistě prodloužíte životnost vašeho motorového miláčka.

 • Dům, byt a zahrada

  Informační a poradenský portál pro všechny, kteří bydlí nebo mají vlastní zahradu.
 • Hotely v Plzni

  Hledáte v Plzni hotel? Ten pravý naleznete v katalogu, který se na plzeňské hotely specializuje.
 • Ubytovny v Plzni

  Katalog ubytoven, kde můžete napsat své vlastní zkušenosti a kde najdete hodnocení.
 • Autopůjčovny Plzeň

  Potřebujete si zapůjčit auto, protože máte svoje v autoservisu? Navštivte katalog náš katalog autopůjčoven půjčte si auto.
 • Plastová okna v Plzni

  Hledáte plastová okna ve městě Plzeň nebo v jiném okrese Plzeňského kraje? Přehledný katalog prodejců plastových oken v Plzni, Domažlicích Klatovech, Tachově a dalších městech a okresech Plzeňského kraje.
 • Hotely v Plzni

  Hledáte v Plzni hotel? Ten pravý naleznete v katalogu, který se na plzeňské hotely specializuje.

Provozuje

ANTstudio, originální webové stránky, které vydělávají.

© Všechna práva vyhrazena Autoservisy v Plzni - katalog autoservisů

Výroba e-shopů