Znaky dobrého autoservisu


Úvodní » Poradna » Znaky dobrého autoservisu


Znaky dobrého autoservisu

Všímejte si detailů:

Zkuste si položit otázku, zda budete mít důvěru k takovému autoservisu, kde nevidíte přes haldu starých autodílů podlahu. Je li v autoservisu pořádek a systém, mechanici používají ochrané potahy a chovají se slušně, je reálná šance, že Vám mechanik nezapomene namontovat všechny potřebné součástky a utáhne Vám dostatečně kola.

Profesní znalosti a praxe automechanika:

Samozřejmě se může stát, že Vašemu vozu vznikne závažná závada, kterou nemusí být jednoduché ihned odhalit. U většiny vozů se však velmi často opakují totožné závady, pokud automechanik po zkušební jízdě alespoň přibližně, nebo snad dokonce předsně poznal závadu, máte vyhráno a nemusíte se bát svěřit autoservisu vůz. Předcházíte tím také zbytečné práci a tím pádem i vyšším nákladům na opravu Vašeho vozu.

Transparentní ceník:

V recepci autoservisu by měl být k dispozici ceník, obsahující poplatky za služby, nebo hodinová sazba. Vyvěšený reklamační řád je také samozřejmost.

Certifikace, homologace, členství ve svazech a spolcích:

Ruzné certifikáty a homologace jsou dobrým znakem, že autoservis drží krok s novými trendy a mechanici se konstantně vzdělávají. Členství ve sdruženích a asociacích mohou být přínosné, je třeba si uvědomit, že mnoho takovýchto sdružení vzniká účelově, je třeba se seznámit s danou organizací a jejími cíly. Na druhou stranu tyto spolky mohou být zárukou určité kontroly kvality a minimálních standardů, které mohou být zásadním faktorem určující členství.

 • Dům, byt a zahrada

  Informační a poradenský portál pro všechny, kteří bydlí nebo mají vlastní zahradu.
 • Hotely v Plzni

  Hledáte v Plzni hotel? Ten pravý naleznete v katalogu, který se na plzeňské hotely specializuje.
 • Ubytovny v Plzni

  Katalog ubytoven, kde můžete napsat své vlastní zkušenosti a kde najdete hodnocení.
 • Autopůjčovny Plzeň

  Potřebujete si zapůjčit auto, protože máte svoje v autoservisu? Navštivte katalog náš katalog autopůjčoven půjčte si auto.
 • Plastová okna v Plzni

  Hledáte plastová okna ve městě Plzeň nebo v jiném okrese Plzeňského kraje? Přehledný katalog prodejců plastových oken v Plzni, Domažlicích Klatovech, Tachově a dalších městech a okresech Plzeňského kraje.
 • Hotely v Plzni

  Hledáte v Plzni hotel? Ten pravý naleznete v katalogu, který se na plzeňské hotely specializuje.

Provozuje

ANTstudio, originální webové stránky, které vydělávají.

© Všechna práva vyhrazena Autoservisy v Plzni - katalog autoservisů

Výroba e-shopů